Elblag, ul. Legionow (budynek A)
Mieszkania

Wiosną 2011 roku rozpoczęliśmy realizację MINI - OSIEDLA mieszkaniowego między ulicami Legionów i Częstochowską w Elblągu. Nowa inwestycja to starannie zaprojektowany zespół czterech budynków mieszkalnych w bardzo dobrej lokalizacji.

Na terenie zaprojektowano również bezpieczne, ogrodzone place zabaw dla dzieci i tereny rekreacyjne dla młodzieży, jak również przestrzeń spacerowa oraz miejsca, w których można usiąść i wypocząć wśród zieleni.

Cisza, spokój, rozległe obszary zieleni, bliskość Bażantarni, istniejących szkół, przedszkoli, sklepów, kościoła, przychodni zdrowia, a jednocześnie dobre połączenia komunikacją miejską z Centrum Elbląga, to bardzo ważne walory lokalizacji tej inwestycji.

W pierwszym z budynków („B”), oddanym do użytkowania w 2011 roku wybudowano i sprzedano 32 mieszkania. W drugim budynku („A”), oddanym do użytkowania w 2014 roku, zostały wybudowane i sprzedane 66 mieszkań i 4 lokale użytkowe. W styczniu 2016 roku zakończono budowę trzeciego z budynków („D”) w którym wybudowano i sprzedano 46 mieszkań.

Galeria zdjęć